Послуги юриста з банківських кредитів

  Запишіться на юридичну консультацію за 30 секунд

  Та отримайте вирішення своїх проблем вже сьогодні

  Банківські спори

  Вирішення судових спорів з банками та іншими фінансовими установами

  від 5000 грн.
  Маркова Юліана justice

  Маркова Юліана

  Адвокат
  8+ років
  Досвід у сфері права
  550+
  Проведені консультації
  (за 2022-24 рр.)
  290+
  Виграних судових справ
  (за 2022-24 рр.)
  Чому клієнти обирають нас
  Команда
  Команда
  Над проєктами працюють профільні адвокати та юристи, з чіткою спеціалізацією та досвідом понад 5 років.
  Результат
  Результат
  Досягнення необхідного клієнта результату – наша пріоритетна мета та головна місія компанії
  Час
  Час
  Чітке планування та дотримання строків заощаджує час клієнтів
  Конфіденційність
  Конфіденційність
  Використовуємо сервери із додатковим захистом, що дає гарантію безпеки інформації клієнтів.
  Лояльність
  Лояльність
  Політика компанії дозволяє бути гнучкими для наших клієнтів у питаннях ціноутворення та порядку оплати послуг
  Комплексність
  Комплексність
  Комплексний супровід процесів «під ключ» дозволяє досягти необхідних результатів
  960+

  960+

  Перемог в судах
  50+

  50+

  Постійних клієнтів
  150+

  150+

  Виграних тендерів
  10 років

  10 років

  Юридичної практики
  Отримайте вирішення своїх проблем вже сьогодні!
  Залишіть заявку і ми зателефонуємо вам протягом 30 секунд

   Частые вопросы
   Что делать, если банк насчитал огромные проценты по задолженности и наложил арест?
   Как правило Клиент узнает о сумме задолженности в процессе суда или уже по факту принятия судом решения и ареста денежных средств. Мы отменим такие решения в суде, что позволит сэкономить Клиенту до 95% от требуемой банком суммы задолженности.
   Арест и списание денежных средств с банковской карты. Что делать?
   Основанием для арестов счетов Клиента являются решения судов и исполнительные надписи нотариусов. Результатом чего является арест всех банковских карт и удержание з зарплаты Клиента. В судебном порядке наши адвокаты отменят такие исполнительные документы, а в процессе судебного разбирательства будут остановлены какие-либо списания со счетов Клиента.
   Есть ли смысл судиться с Приватбанком или другими крупными банками?
   Да. Очень часто банк насчитывает необоснованные проценты и штрафы, которые в 20-30 раз превышают сумму задолженности. В судебном порядке такие начисления банка признаются недействительными и отменяются, что экономит большие деньги нашим Клиентам.
   Мой долг продали коллекторам. Что делать?
   Очень часто коллекторы обращаются именно к нотариусу, в обход суда, и арестовывают имущество и деньги заемщиков. Такие исполнительные надписи нотариуса являются незаконными и подлежат отмене в судебном порядке.
   Где находится наш офис?
   Мы находимся в центральной части города по адресу: г. Днепр, проспект Дмитрия Яворницкого, дом 5, офис 321

   Адвокат із банківських кредитів

   Укладаючи будь-які договірні відносини з банківськими установами, підійшовши до цього питання поверхово і без консультації юриста, завжди ризикуєте потрапити в боргову кабалу перед банком.

   У нас Ви отримаєте якісну консультацію при підписанні будь-якого договору з банком.

   Якщо ж Ви вже перебуваєте в договірних відносинах з банком як боржник або як поручитель боржника і банк пред’являє до Вас вимоги майнового характеру, ми захистимо Ваші права в судовому порядку шляхом:

   • визнання кредитного договору, іпотечного договору або договору поруки недійсними;
   • визнаємо незаконними дії банку щодо стягнення з Вас заборгованості та штрафних санкцій у судовому порядку;
   • узгодження з банком договору реструктуризації Вашої заборгованості.

   Дуже часто спір з банком можна вирішити шляхом проведення якісних переговорів, пошуку компромісу та укладення мирової угоди. Наші фахівці допоможуть досягти Вам позитивних результатів у переговорах з банком.

   Юридична консультація щодо банківських кредитів

   Сьогодні банківські спори є поширеною проблемою. Варто зазначити, що банківські спори належать до одних із найскладніших процесів. Висока кваліфікація юристів нашої компанії дозволяє вирішувати банківські спори на будь-якій стадії.

   Якщо у вас виникли проблеми з банком, не намагайтеся вирішити їх самостійно. Таким чином Ви втратите дорогоцінний час і погіршите ситуацію. Чим раніше в суперечку втрутиться фахівець, тим швидше вирішиться проблема. Наші фахівці допоможуть залишити в цілості майно, яке пішло під заставу, визнають кредитний договір недійсним, доб’ються відстрочки виплат за кредитом. Якщо вчасно не звернутися по допомогу, то банк може позбавити вас майна і заарештувати ваші рахунки.

   Наша компанія здійснює широкий спектр юридичних послуг у різних галузях права. Завдяки цьому ми досягаємо найкращих результатів для наших клієнтів. Щоб знайти оптимальне рішення в суперечці з банком, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, які, вивчивши ситуацію, спрогнозують вам можливі перспективи.

   Хоча такі справи як прострочення платежів за кредитом здаються безвихідними, досвід наших юристів допоможе знайти вихід навіть з такої ситуації. Є кілька варіантів розв’язання проблеми: реструктуризація боргу, розірвання договору за кредитом через суд або визнання договору недійсним, інші законні способи ухилення від зобов’язань перед банками.

   Щоб пеня та інші штрафні санкції в десятки разів не перевищили тіло кредиту, потрібно якомога швидше скористатися послугами юриста. Непосвяченій у тонкощі банківської справи людині практично неможливо розібратися в легітимності кредитного договору.

   У нашій компанії Ви зможете оскаржити свій кредитний договір або договір поруки. Наші юристи представлять Ваші інтереси в суді та відстоять Ваші права. Надамо повний комплекс послуг з банківських спорів у Дніпрі та Дніпропетровській області. Вивчивши надані клієнтом документи, ми розробимо дієву стратегію і тактику, які допоможуть Вам вийти із ситуації з найменшими втратами. Існує кілька обставин, які дозволяють визнати кредитний договір недійсним. Серед деяких з них: захист прав споживача, шляхом розірвання договору або визнання його недійсним у зв’язку з відсутністю згоди одного з подружжя на його укладення.

   Також допоможемо реструктуризувати борг за кредитом, погодивши новий графік погашення кредиту або списання частини заборгованості. Такий захід дає змогу значно скоротити суму боргу і виплачувати її в зручні для Клієнта спосіб і строки, що робить цю послугу дуже затребуваною в наш час.

   Спори з банками можуть затягнутися на два, і більше місяців. Терміни ведення банківських спорів визначаються в індивідуальному порядку. Це залежить від низки факторів: складність процесу, активність банку, наявність доказів і багато іншого. Якщо у вас виникли банківські спори в Дніпрі та Дніпропетровській області, то Вам необхідно звернутися в нашу компанію. Ми надаємо усні та письмові консультації, представляємо інтереси наших підопічних у суді, складаємо позовну заяву, надаємо допомогу в складанні інших процесуальних документів. Втручання юриста у Вашу проблему допоможе позбутися Вам небажаних наслідків, а так само захистити Ваші права і зберегти Ваші гроші та інше майно.

   Найчастіше, маючи безперечну заборгованість перед банком, просто необхідно виграти час. Ми розтягнемо судові процеси на довгі роки, давши вам можливість, а головне час, на прийняття правильного рішення.

    Запишіться на консультацію

    Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами протягом 30 секунд    Написати в месенджер

    Justice

    Доступна українська версія сайту

    Перейти на українську версію