Податковий консалтинг та спори у суді. Юридична консультація з податків

  Запишіться на консультацію за 30 секунд

  та отримайте вирішення своїх проблем вже сьогодні

  Податкові спори
  Чому клієнти обирають нас
  Команда
  Команда
  Над проєктами працюють профільні адвокати та юристи, з чіткою спеціалізацією та досвідом понад 5 років.
  Результат
  Результат
  Досягнення необхідного клієнта результату – наша пріоритетна мета та головна місія компанії
  Час
  Час
  Чітке планування та дотримання строків заощаджує час клієнтів
  Конфіденційність
  Конфіденційність
  Використовуємо сервери із додатковим захистом, що дає гарантію безпеки інформації клієнтів.
  Лояльність
  Лояльність
  Політика компанії дозволяє бути гнучкими для наших клієнтів у питаннях ціноутворення та порядку оплати послуг
  Комплексність
  Комплексність
  Комплексний супровід процесів «під ключ» дозволяє досягти необхідних результатів
  960+

  960+

  Перемог в судах
  50+

  50+

  Постійних клієнтів
  150+

  150+

  Виграних тендерів
  10 років

  10 років

  Юридичної практики
  Команда
  • Казанцев Станіслав photo

   Казанцев Станіслав

   Керуючий, адвокат

  • Маркова Юліана photo

   Маркова Юліана

   Адвокат

  • Чуб Вероніка photo

   Чуб Вероніка

   Адвокат

  • Пихтін Клим photo

   Пихтін Клим

   Адвокат

  • Воронін Ігор photo

   Воронін Ігор

   Адвокат

  • Чіпець Ангеліна photo

   Чіпець Ангеліна

   Юрист

  • Соловйов Влад photo

   Соловйов Влад

   Юрист

  • Васильєва Карина photo

   Васильєва Карина

   Клієнт-менеджер

  Отримайте вирішення своїх проблем вже сьогодні!
  Залишіть заявку і ми зателефонуємо вам протягом 30 секунд

   Частые вопросы
   Как отменить решение налоговой службы?
   Налоговые уведомления-решения или требования об уплате налогов и сборов подлежат отмене в административном и судебном порядке. Правильное применение судебной практики позволяет нам достичь результата и сэкономить деньги Клиента.
   Какие решения налоговой подлежат отмене в судебном порядке?
   ППР по доначислении налогов и сборов по результатам проверок; по взыскании ЕСВ со «спящих» ФОПов; по доначислении налога на землю/арендной платы за землю; по блокировка налоговых накладных; отмена иных решений налоговой службы.
   Можно ли отменить решение налоговой службы о доначислении ЕСВ «спящему» ФОПу?
   Да. Нашим адвокатским бюро было успешно отменено более 30 аналогичных решений в 2019-2020 гг.
   Можно ли отменить решение налоговой службы о доначислении налога на землю/арендной платы за землю?
   Да. В процессе проведения проверок и доначисления сумм налога на землю/арендной платы за землю налоговая служба очень часто допускает ошибки в расчетах и процедурных вопросах, что позволяет отменять такие решения в суде.
   Где находится наш офис?
   Мы находимся в центральной части города по адресу: г. Днепр, проспект Дмитрия Яворницкого, дом 5, офис 321

    Запишіться на консультацію

    Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами протягом 30 секунд    Написати в месенджер

    Justice

    Адвокат з податкових спорів

    Головною причиною податкових спорів є результати планових і позапланових перевірок податкових органів.

    Процедура проведення перевірки підприємства та оскарження її результатів включає в себе:

    • Підготовка до проведення планової/позапланової (виїзної/невиїзної) перевірки (юридичний аналіз підстав для проведення перевірки, правова експертиза наявних документів, підготовка необхідної документації, оцінка ризиків);
    • Супровід перевірки (дотримання процедури проведення перевірки, перевірка повноважень посадових осіб, суворе дотримання регламенту перевірки);
    • Підготовка заперечень на Акт про результати проведеної перевірки, у разі незгоди з її висновками.
    • Адміністративне оскарження податкового повідомлення-рішення (під адміністративним оскарженням мається на увазі процедура скасування рішення у вищих податкових органах (обласні податкові інспекції, Державна фіскальна служба України)).
    • Судове оскарження податкового повідомлення-рішення. Судове оскарження податкового повідомлення-рішення включає в себе всі стадії та інстанції судового процесу (окружний, апеляційний, Вищий адміністративний суд).

    До винесення рішення судом, податкове повідомлення-рішення не є узгодженим, не набирає законної сили, і тому не підлягає фактичному виконанню.

    За бажанням клієнта, у разі необхідності виграти час, процес оскарження може бути затягнутий на зручний для Клієнта час.

    Одна з найскладніших галузей права є податкова. Підприємці та бізнесмени не з чуток знають про часті внесення змін до законодавчих актів, які регулюють оподаткування. Крім того, зрозуміти вимоги законів людині непосвяченій у тонкощі функціонування податкових органів та інших юридичних аспектів надзвичайно складно, а часом і неможливо.

    Компанія “JUSTICE” надає юридичні послуги адвоката з податкових злочинів у вирішенні різних юридичних питань, зокрема й податкових перевірок та спорів щодо них. Ми детально вивчимо вашу проблему, дамо професійну консультацію податкового юриста і надамо кваліфіковану юридичну допомогу.

    Найпоширенішою проблемою щодо податкових перевірок є питання, пов’язані з нарахуванням і виплатою податків. Причиною проблеми є некомпетентність у податковому законодавстві керівників організацій, бізнесменів, підприємців і співробітників бухгалтерії. Правова неграмотність населення тільки на руку податковим органам, тому штрафи та інші санкції не рідко трапляються в підприємницькій практиці. Але якщо поглянути на проблему ширше, то з боку контролюючого органу трапляється величезна кількість порушень прав громадян і бізнесу.

    Самостійне вирішення проблеми не завжди може дати бажаний результат. Те, що спрацювало вчора, вже не актуально сьогодні, оскільки простежити всі зміни і правильно зорієнтуватися в ситуації може тільки професійний юрист. Вирішення питання про податкову перевірку в Дніпропетровську – одна з численних послуг, які надає компанія “JUSTICE”. Якщо у вас виникли проблеми з податковими органами, ми допоможемо позбутися їх.

    Готові рішення для податкових перевірок

    Наші фахівці проведуть консультацію і дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо оподаткування. Ми представляємо інтереси наших клієнтів у податкових органах і судах, оскаржуємо рішення податкових органів про податкову відповідальність, скасовуємо податкові повідомлення-рішення, повертаємо кошти, сплачені до бюджету внаслідок незаконно призначених санкцій, досудове вирішення податкових спорів.

    Бувають ситуації, коли відповідальність організації може бути не тільки адміністративною, а й кримінальною. Податкова служба передає матеріали перевірки до правоохоронних органів для порушення кримінальної справи. На цій стадії важливо звернутися по допомогу до професійних юристів, які вчасно втрутяться і допоможуть запобігти небажаним наслідкам.

    Юристи нашої компанії є фахівцями в різних галузях права, що дає можливість вирішувати проблеми комплексно, а це дає найкращий результат. Звернувшись до нас, ви заощадите свій час, гроші та нерви. Крім цього збережете свою репутацію і продовжите діяльність вашого бізнесу вже без проблем з податками.

    Під час вирішення податкових спорів дуже важливо, щоб юрист мав досвід в участі подібних справ. Некомпетентність у цьому питанні може призвести власника бізнесу ще до більших неприємностей. Під час вибору компанії, яка надаватиме вам правову допомогу, дуже важливо переконатися в тому, що співробітники компанії зможуть впоратися з поставленим перед ними завданням.

    Компанія “JUSTICE” стане надійною опорою у вирішенні податкових перевірок і суперечок, а також візьме активну участь у представленні ваших інтересів в арбітражних податкових спорах, в адміністративних судах та інших органах. Ми надамо повний документальний супровід, дамо усну і письмову консультацію, складемо позовну заяву, вивчимо бухгалтерську документацію вашого підприємства. Наш досвід у веденні подібних справ допоможе обійти всі підводні камені та в короткі строки вирішити спір законним способом. Ми захистимо ваші права і забезпечимо життєдіяльність вашого бізнесу.

    Доступна українська версія сайту

    Перейти на українську версію